PREČO SI VYBRAŤ ZNAČKU VAGHEGGI

Naším cieľom je vytvoriť komunitu kvalitných odborníkov, špecialistov krásy.  Chceme poskytnúť profesionálne zázemie pre profesionálov značky VAGHEGGI, ktorú roky budujeme, a máme neustále rastúci maloobchodný tábor. Vďaka tomu vám môžeme pomôcť aj pri budovaní vašej klientely. VAGHEGGI je profesionálna značka, takže veľmi dôležitou súčasťou jej budovania  je, že okrem produktu môže maloobchodný užívateľ nájsť na našich stránkach aj profesionálov, ktorí poskytujú kvalitné služby. Skutočne dôležitým cieľom tejto obchodnej stratégie a spolupráce je tiež poskytnúť kozmetiku na vynikajúcej úrovni, nezostať priemernou. 

Veríme, vieme, že poskytujeme jedinečné služby na trhu pre našich partnerov, profesionálov v kozmetickom odbore. Jedinečná spolupráca, osobný prístup,  môže poskytnúť riešenie každého problému a zaručiť neustále zlepšovanie. Ani po ukončení školenia nenechávame našich partnerov bez pomoci, naša obchodná zástupkyňa pomáha pri uplatnení všetkých znalostí, pomáha rozvíjať vaše podnikanie. Ako aj zabezpečujeme odborné online poradenstvo, telefonickú konzultáciu vždy, keď neviete ako ďalej!

  • Na našich školeniach odovzdávame vedomosti zhromaždené počas mnohých rokov zrozumiteľným a praktickým spôsobom.
  • Na našich odborných školeniach sa dozviete o najmodernejších nástrojoch a prémiových kozmetických ošetreniach, ktoré sú dnes v kozmetike a starostlivosti o pleť k dispozícii.
  • Na našich školeniach rozvoja podnikania a podnikania ponúkame praktické a ľahko použiteľné nápady a riešenia, ktoré vám pomôžu vyťažiť z vášho podnikania maximum.
  • Naše školenia pomáhajú kozmetičkám rozširovať a zdokonaľovať svoje odborné vedomosti v širokom spektre tém.

Na základe výsledkov posledných rokov kozmetické salóny, ktoré sa zúčastnili našich odborných a obchodných školení, zvýšili po školeniach svoj obrat v priemere o 25-28%.

TITUL ŠPECIALISTA KRÁSY VAGHEGGI JE VYZNAMENÍM, JE ROZLÍŠENIE OD KOZMETIČIEK S PRIEMERNÝMI ODBORNÝMI ZNALOSŤAMI.

VÁŽENÝ PROFESIONÁLNY ZÁKAZNÍK!

PRE CENY PRÍPRAVKOV NA PROFESIONÁLNE POUŽITIE SA ZAREGISTRUJTE PROSÍM AKO FIRMA TU

PO KONTROLE VAŠICH OBCHODNÝCH ÚDAJOV VÁM BUDE SCHVÁLENÝ PROFESIONÁLNY PRÍSTUP A UMOŽNENÝ NÁKUP ZA VEĹKOOBCHODNÉ CENY!!!

V PRÍPADE POTREBY NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ NA

0905 446 685

ŠKOLENIA

Školenia organizujeme pravidelne podľa vopred určeného harmonogramu, ktorý nájdete v prihláške nižšie! 

PRIHLÁŠKA

Vzhľadom k  veľmi pozitívnym hodnoteniam školení organizovaných vo forme priateľských stretnutí zo stany naších zákazníkov, sme pre Vás pripravili novinku: celodenné školenie ,,Strávte s nami deň vo VAGHEGGI SLOVAKIA“

Viac o školeniach sa dozviete TU:

https://eshop.ilovevagheggi.sk/skolenia

PROFESIONÁLNE PRÍPRAVKY V KIT

PROFESIONÁLNE PRÍPRAVKY V KIT

 

 

Každoročne organizujeme návštevu výrobného závodu v Talianskom NANTO  pre naších profesionálov, partnerské salóny. 

Táto veľmi obľúbená akcia, spojená so školením od talianských školiteľov, prezentáciou noviniek, proste pestrým programom, sa končí skvelou  večerou, otvárajúc možnosť spoznať sa navzájom,  vymeniť si skúsenosti a názory, načerpať nové sily a nadšenie k spoločnej práci.