História a vízia spoločnosti

Vagheggi je talianska rodinná firma, ktorá pri svojom rozvoji vždy zostala verná svojej vízii a poslaniu súvisiacemu s krásou. Vďaka viac ako štyridsaťpäťročným skúsenostiam reaguje na široké spektrum potrieb, no vytvára špeciálne produkty, pretože verí, že každý človek je jedinečným tvorom.

Vagheggi vyrába  fytokozmetiku s maximálnym rešpektom k ľuďom, zvieratám a životnému prostrediu, pre profesionálne kozmetické aj domáce použitie, filozofia, ktorá je pre ňu od začiatku prvoradá. Pri výbere účinných látok dodržiava politiku „fairtrade“ a trvá na vysokej kvalite surovín.

Špeciálny pozdrav všetkým ženám z veľkej rodiny Vagheggi: našim kozmetičkám, ktoré sa každý deň venujú chvíľam pohody a relaxu, a všetkým našim zákazníčkam, ktoré nás inšpirujú, aby sme mierili vyššie a vyššie.
Valeria Cavalcante,  Vagheggi.

VAGHEGGI NA SLOVENSKU

„Spoločnosť Esclusivo s.r.o. so sídlom v Tornali je výhradným dovozcom talianskej   profesionálnej kozmetiky Vagheggi na Slovensko. Jej filozofiou je uspokojiť nároky i tej najnáročnejšej, modernej klientely, uprednostňujúcej prirodzenosť a čistotu, žijúcej v symbióze s prírodou. Zdostupniť prípravky Vagheggi salónom krásy a spa centrám na celom Slovensku, s cieľom zabezpečiť luxus šitý na mieru každému zákazníkovi, prostredníctvom špecialistov krásy.“

Sme rodinná firma!
Žijeme tým čo robíme a milujeme. Neustále sa zlepšujeme, aby sme dosiahli náš cieľ, aby ste VAGHEGGI milovali rovnako, ako ho milujeme my!
 Ing.Elizabeta Révay Ohár