EMOZINI PLUS

Pre citlivú pleť a pleť s nízkym prahom tolerancie. Revolučná pleťová línia prípravkov pre komfort pokožky. Kľúčové slová: posiľňuje, ochraňuje, ukľudňuje.

EQUILIBRIUM

Univerzálna línia multifunkcionálnych kozmetických prípravkov, vhodných pre všetky typy pleti, v každom veku, ktoré zabezpečia jej efektívne čistenie so súčasným zachovaním celistvosti prirodzenej ochrannej vrstvy a pH pleti, ako aj pokožky tela, rúk a nôh.

Línia, ktorá obnovuje rovnováhu a má upokojujúci účinok, založená na spolupôsobení rastlinných výťažkov a esenciálnych olejov. Bez obsahu parabénov, testovaná na prítomnosť niklu a dermatologicky testovaná.

PRIMISSIMA

Vďaka inovatívnemu systému CFWS – continuous flow wetting system – ponúka nová línia PRIMISSIMA jedinečné ošetrenie zvlhčovania jednotlivých vrstiev pokožky a stupňujúci exfoliačný účinok pri maximálnej bezpečnosti: bieli pigmentové škvrny, vyhladzuje vrásky, obnovuje štruktúru, vytvára hladkú, pevnú a žiarivú pleť.

Účinné látky: nová molekula siedmych kyselín a retinol: kyselina jablčná, glukonolaktón, kyselina glykolová, kyselina mliečna, kyselina citrónová, kyselina mandľová, kyselina pyrolidónová, kyselina karboxylová, retinol, kokosový olej, karité maslo, kyselina hyalurónová, beta-glukán, vitamín E, extrakt zo semien maracuje.

LIME C

LIME C je dokonalá ochrana pred účinkami voľných radikálov, teda pred oxidačným stresom, zaručuje regeneračný účinok pre pokožku v strese, ktorý vyvoláva predčasné starnutie

pokožky.

Lime produkty je možné používať celoročne na mladú aj zrelú pleť. Dodáva vitalitu a žiarivý lesk pleti, znižuje účinky fotostarnutia a príznaky starnutia pleti, vrásky, škvrny, dehydratáciu a nepružnosť pleti.

BALANCE

BALANCE: PRODUKTOVÁ RADA, KTORÁ REGULUJE EKOSYSTÉM POKOŽKY

Regulácia kožného ekosystému je nový prístup, ktorý sa zameriava na mnohostranné kožné ochorenie.
BALANCE je inovácia, technológia a udržateľnosť a má podobu špecifického profesionálneho ošetrenia a cielených riešení domácej starostlivosti pre rôzne nečisté seboroické kožné ochorenia a pleť s nedokonalosťami súvisiacimi s akné.
Produktový rad poskytuje cielené a/alebo šokové prístupy pre:
mazovú hypersekréciu a lesklú pokožku
pokožku postihnutú lokalizovanými alebo difúznymi podkožnými nečistotami (aj periodickými)
pokožku postihnutú začervenaním a čiernymi bodkami, pupienkami a rozšírenými pórmi.

PRODUKTOVÁ LÍNIA EXFOLIUJE, ČISTÍ, ABSORBUJE, KONTROLUJE MASTNOTU A ZVÄČŠENÉ FOLIKULY,

UPOKOJUJE A HYDRATUJE

REHYDRA

Rehydra je ikonická, hĺbkovo hydratujúca produktová línia Vagheggi, obnovená na základe najinovatívnejších výskumov a najdôležitejších environmentálnych aspektov. Nová produktová línia poskytuje skutočne personalizované ošetrenie, okrem hydratácie, je schopná efektívne reagovať aj na špeciálne potreby pokožky.

Jeho hlavnou účinnou látkou je CUATETECO (mexická arnika), ktorá je známa predovšetkým pre svoje protizápalové účinky a účinky na hojenie rán. Aktívna zložka extrahovaná z rastliny môže stimulovať komplexné vnútorné mechanizmy kožných buniek, pretože reguluje génovú expresiu rôznych prvkov podieľajúcich sa na hydratácii pokožky, pomáha pokožke v procese samoregenerácie.

ATYPICAL

Produktová línia, ktorá odstraňuje rozdiely medzi pohlaviami!Je hybridná a nemusí nevyhnutne patriť do konkrétnej kategórie spotrebiteľov. Definícia cieľovej skupiny je personalizácia, ktorá zohľadňuje zvyky, citlivosť spotrebiteľa a nie pohlavie.

WHITE MOON

Línia predstavuje prípravky s intenzívnym bieliacim účinkom na ošetrenie matnej, sivej pokožky so sklonom k vzniku nedokonalostí , spôsobených nadmerným slnením , tehotenstvom, ako aj poruchou hormonálneho systému, bez ohľadu na ročné obdobie. Má viditeľný rozjasňujúci, zjemňujúci a upokojujúci účinok, a pravidelným používaním sa dosiahne jednotná pigmentácia pokožky.

Je určená pre všetky vekové kategórie. Predchádza aj vzniku pigmentových škvŕn spôsobených stárnutím pokožky. Testované na obsah niklu, bez parabénov , dermatologicky testované.UNISEX

DELAY INFINITY – Antiageing 30+

Línia predstavuje spoluprácu prírody a vedeckého výskumu na tej najvyššej úrovni. Je určená tak pre pleť so začínajúcimi príznakmi stárnutia, ako aj už s existujúcimi vráskami. Súčasný uponáhľaný svet, plný práce a stresu, ako aj množstvo negatívnych faktorov pôsobiacich na pleť z vonkajšieho prostredia, spolu s pribúdajúcimi rokmi, spôsobuje spomalenie látkovej výmeny v bunkách a tým dehydratáciu pleti. Zníži sa tvorba kolagénu a kyseliny hyaluronovej, následkom čoho, v niektorých prípadoch, už v mladom veku vznikajú hlbšie mimické vrásky.

Prípravky línie Delay Infinity dokážu eliminovať negatívne vplyvy, viažu voľné radikály a stimulujú funkciu fibroblastov, tvorbu kolagénu a elastínu. Zvyšujú mikrocirkuláciu a naplnia pleť enegriou, takto spomaľujúc proces stárnutia pleti.

75.15 – Antiageing 45+

Línia predstavuje skutočný luxus v rade omladzujúcich prípravkov. Teórie súvisiace so stárnutím pleti môžme rozdeliť do dvoch skupín. Jednak na stárnutie geneticky programované, a na stárnutie spôsobené vplyvom nepriaznivých faktorov z okolitého prostredia. Programované stárnutie je v súlade s našími biologickými hodinami. S napredovaním rokov z génov, ktoré sú zodpovedné a regulujú tieto funcie, sa niektoré aktivizujú, znižuje sa hladina niektorých hormónov, spomaľuje sa činnosť imunitného systému, čím sa naštartuje proces stárnutia.

Pred agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia a jeho negatívnym účinkom, sa časom bunky nevedie brániť , tak sa naštartuje takisto proces stárnutia. Výťažok z kryštálov živice Pistácie mastixovej ( pistacia lentiscus), ktorá tvorí cennú účinnú zložku línie 75.15, zvyšuje syntézu proteínu Klotho vo fibroblastoch, zlepšuje samoregeneračný mechanizmus DNS a detoxikáciu, ako aj hustotu pleti , čím omladzuje kontúry tváre. Tento takzvaný ,,lifespan,, efekt vplývajúci na životnosť buniek, tvorí základ novej metódy anti agingu, posilňujúc účinok výrobkov Vagheggi v boji proti stárnutiu pleti.

Línia 75.15 predstavuje najnovší objav kozmetológie a dokonalú synergiu prírodných aktívnych zložiek, pôsobiacich na úrovni genetických kódov.

INTENSE – Omladzujúca starostlivosť

Multifunkcionálna, luxusná línia, špeciálne vyvinutá pre pleť ženy súčastného moderného a náročného sveta, plného negatívnych faktorov zo znečisteného prostredia, elektrosmogu. Inovatívny princíp tzv. C-4 : C CHRONO, C CITY, C COMPUTER, C CONNECTED LIFESTYLE. Poskytuje 24 hodinovú ochranu pleti. Neurokozmetika-neuroageing. Neurokozmetika Kozmetológia neustále hľadá príčiny stárnutia pleti. Je dokázané, že stárnutie nervových buniek prítomných v pokožke, v značnej miere pôsobí na zníženie tvorby elastínových a kolagénových vláken, urýchľujúc proces strárnutia pleti. Znečistenie prostredie 80 % celkovej populácie žije v mestách, kde sa neutále zvyšuje znečistenie ovzdušia.

Zdravie pokožky v značnej miere závisí aj od koncentrácie oxidu uhličitého a iných emisií, iritujúcich našu pokožku a poškodzujúce keratín a epitel. Všetky tieto negatívne vplyvy narúšajú hydratáciu, spôsobujú poruchu tvorby kolagénu a tým skoré stárnutie pleti. Elektrosmog Nadmerné používanie elektronických zariadení, telefónov, tabletov, počítačov, vystavuje našu pleť pôsobeniu negatívneho efektu, tzv. modrého svetla, spôsobujúceho tvorbu voľných radikálov. Tieto urýchľujú proces stárnutia, nazývaný DIGITAL AGEING.

BIO+

Pre svoju líniu BIO+ získalo VAGHEGGI certifikáciu COSMOS ORGANIC, rozšírenú aj o certifikát VEGAN. Certifikácia vegánskej kozmetiky zaručuje súlad so zásadami vegan života, najmä prísnu kontrolu, ktorá vylučuje nielen živočíšny pôvod zložiek, ale aj akúkoľvek prítomnosť ich stôp v procese zberu uvedených zložiek.